Beatrix është surprízuar sot nga fansat e saj, të cilët e kanë mbéshtétur në çdo hap, duke i qëndruar pranë edhe gjatë periudhës që vështírë që këngëtarja kaloi pas daljes nga “Big Brother”.

Beatrix ka publikuar një video ku tregon momentin kur merr dhurata të nga fansat, e një prej tyre ishte shumë e veçantë.

Fansat kishin menduar t’i bënin këngëtares një dhuratë kundër ‘syrit të keq’, një buqetë me trëndafila shumëngjyrësh, në pusullën e të cilës shkruhej:

“E dashur mos e lër errësirën e tyre të pùshtojë ylberin tënd! Trëndafila specíal për një vajzë speciale si ty”; dhe një kuti me ëmbëlsira në xhamin e të cilës shkruhej:

“Ti nuk je thjesht një vajzë, ti je Beatrix Ramosaj dhe je legjendë”.

“Ju dua shumë, jeni shumë të réndésishëm për mua, pa ju nuk do ja kisha dalë dot kurrë. Ma keni zbukuruar jetën. Jam shumë me fat që ju kam. Ju dua shumë”, i thotë Trixa fansave në videon ku hap dhuratat e tyre mes lotësh dhe tepër e emocíonuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!