Ish-banorja e “Big Brother VIP” dhe këngëtarja Xheisara u përfol shumë pas hyrjes së saj në garë për shkàk të disa thàshethemeve dhe dyshímeve që fliteshin lart e poshtë për të.

Një ndër ngjàrjet që u komentua më shumë në mediat rozë, ishte alùdimi se këngëtarja ishte pikërisht shkàku i ndàrjës së Romeo Veshajt nga Jonida Maliqi.

Lidhur më këtë situatë, Xheisara ka reaguar për herë të parë duke thënë se me Romeon nuk kanë patur ndonjëherë ndonjë gjë, ndërkohë që e ka takuar pas daljes nga “BB VIP” si porosi të Donaldit.

Xheisara nominated her for a live show, but that's what Romeo said about her

‘’Jam robi që kam më shumë skàndale. Unë me Romeon nuk kam asnjë gjë, e kam shumë xhan atë djalë, është shumë i mirë dhe e respektoj shumë.

E kam takuar pas daljes sime nga Big Brother. Donaldi më tha ma ta tako Romeon dhe unë absolutisht që do takoj Romeon meqë m’u dha rasti. Por që e kam xhan, është djalë i mirë dhe nuk kam pasur kurrë asnjë lloj raporti’’, u shpreh këngëtarja.

Ndër të tjera, Xheisara foli edhe për planet e saj lídhur me karrierën muzikore dhe këngët e reja, duke thënë se ka në plan disa surpríza të bukura, ku theksoi edhe se do të dëshirontë të bashkëpunontë me këngëtaren e njohur Aurela Gaçe.I paskam ngacmuar Romeon', Jonida i përgjigjet larg e larg Xheisarës: Shpirt i pastër me këmbë në tokë, jeta vazhdon… – Dosja AL

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!