Së fundmi, ish-konkurréntët e “Për’Puthen 2”, Melisa dhe Andi u përfolën se i kishin dhënë fund historisë së tyre të dashurisë.

Ky lajm erdhi si pasojë e disa postimeve që Melisa bëri në “InstaStory”, duke nënkuptuar se mund të jenë ndàrë.

“E penduar deri në pikë të fundit! U kry!”, shkruante ajo.

Më pas dyshja kanë fshírë fotot e njëri-tjetrit nga rrjetet e tyra sociale duke i ‘ndézur’ më shumë thashéthemet.

Ditën e sotme, Melisa ka reàguar për herë të parë teksa ndodhej në makinë me Andin.

Ata duket se kanë pésuar një krízë në çift, por vijojnë të jenë bashkë.

Përmes një videoje në “Instastory”, ish-konkurréntja tregon që ndàrja e tyre nuk ka qenë lojë.

“Një pyetje kam për këto që thonë Melisa dhe Andi u shtírën, nuk u ndànë, vazhdojnë jetojnë bashkë. Çfarë dreqín desha me arrit unë me ndàrjen? Këngë nuk nxora, intervista nuk shkuam. Aman na lini të qetë”, shprehet Melisa.

Rikujtojmë Melisa ka treguar se ndàrja mund të ketë qenë një reàgim ímpulsív i momentit.

Ajo publikoi një pikturë ku shfaqet një vajzë duke qàrë, duke treguar gjéndjen e saj aktuale.

Ndërsa bashkëngjitur me të Melisa shkruan në anglisht:

“Mbase jam pak ímpulsíve, më fal për fjalët e gabuara që të thashë sepse isha me nerva”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!