Çifti i ashtuquajtur më afatgjatë i “PërPuthen” siç duket po përjetojnë një periudhë shumë të kéqe në lídhjen e tyre të ngjàshme me një moment të tillë vitin e kaluar, por ndryshe nga vjet tani duket se nuk ka më kthim pas për ta.

Këtë kanë nénkuptuar disa shkrime të publikuara nga vetë Melisa në “Instastory”.

“E penduar deri në pikë të fundit. U kry. Euforike gjithmonë. Hiperaktive. Flas pafund prandaj ma kanë vù gishtin gjithmonë mu. Veç unë e ti e dimë sa shumë nuk kam folur. Nuk më intereson çka ju të gjithë mendoni sepse ky është limiti” – është shprehur e revòltuar ajo.

Megjithatë, së fundmi Melisa ka treguar se ndoshta mund të ketë qenë një reagim impulsiv i momentit, gjë që u reflektua në postimin e saj të fundit.

Ajo ka publikuar një pikturë ku shfaqet një vajzë duke qarë, duke treguar gjendjen e saj aktuale.

Ndërsa bashkëngjitur me të Melisa shkruan në anglisht:

Ndahen Melisa dhe Andi? Veprimet e tyre të fundit hedhin dyshime të forta(FOTO) - Vip-Magazine.al

“Mbase jam pak ímpulsíve, më fal për fjalët e gabuara që të thashë sepse isha me nérva”.

Lídhur me këtë postim ende nuk ka reàguar Andi, i cili gjithashtu ka fshírë të gjitha fotot në rrjetet sociale, ku shfaqej së bashku me Melisën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!