Prej pak ditësh po përflitet se Melisa Lleshi dhe Andi Shehi, i kanë dhënë fund lídhjes së tyre.

Pak kohë më parë Melisa konfirmoi ndàrjen nga Andi nëpërmjet disa postimesh në Instagram, ndonëse ditën tjetër kërkonte rikthím ajo sërish bënte “fajtor” Andin.

Andi nga ana tjetër reàgoi pas disa ditësh, por mos ndoshta kjo ishte një lojë vetëm kur panë se ishte zbehur vëmendja mediatike kundrejt tyre dhe ndoshta ata nuk janë ndàrë asnjëherë?

Shkak i dyshimeve të ndarjes së Andit me Melisën ishte një postim i kësaj së fundit, e madje thanë se nuk ndíqnín njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Por nuk është aspak e vërtetë se ata nuk janë më bashkë.

Burime për Kryefjala.com kanë zbùluar se Andi dhe Melisa janë sërish bashkë dhe madje vazhdojnë të jetojnë bashkë.

Ata janë parë pranë shtëpisë së tyre duke bërë pazare.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!