Bora dhe DOnaldi padyshim janë dy njerëzit që kanë bërë një Shqipëri të tërë të flasin për to.

Historia e tyre u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së aktorit nga Big Brother e pas ndàrjes nga Trixa.

Ditën e djeshme kudo u përhap lajmi se dyshja janë takuar në shtëpinë e prezantueses pasi poshtë ballkonit të saj u fotografua vetura e Donaldit.

Pas përhapjes së madhe të këtyre fotove dhe lajmit ka reaguar Bora përmes rrjeteve sociale.

Prezantuesja e njohur ka publikuar disa fotografi si duket nga apartamenti i ri që u tha se e ka blerë së fundmi, por ajo që ra në sy ishte mbishkrimi.

“Pluhur ka po s’ka profesionist”, ka shkruar Bora duke quajtur jo profesionale lajmet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!