Ballina Showbiz Tashmë jo më aktorë, Romeo dhe Donald Veshaj ndërrojnë profesion! (FOTO)

Tashmë jo më aktorë, Romeo dhe Donald Veshaj ndërrojnë profesion! (FOTO)

Që nga dalja e tyre në publik Romeo dhe Donaldi njihen si aktorë humori dhe janë bërë të njohur nga programet e tyre “Tréshat” e më vonë “Binjakët Show”.

Mirëpo që pas përfundimit të Big Brother Vip, vëllezërit binjakë duket se kanë ndërruar profesion, duke u fokusuar në muzikë.

Donaldi publikoi një këngë dhe tashmë të dy shihen shpesh nëpër koncerte bashkë me Elgit Dodën në Shqipëri dhe Kosovë.

Madje gjatë kohës që Donaldi ishte në BBV, duke përfituar nga fama Romeo nisi të shkonte nëpër koncerte bashkë me Elgitin.

Thuhet se dyshja merr 5000 euro për një performancë në klubet e natës.

Madje kjo ka qenë arsyeja që emisioni i tyre “Më lër të flas” është shtyrë për në shtator pasi dyshja është shumë e zénë me axhendat e koncerteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!