Teksa prej kohësh flitet për një ribashkim të mundshëm mes Donaldit dhe Borës, tashmë duket se moderatorja e “Për’puthen” i ka dhënë të gjithë fansave të çiftit një arsye më shumë për të ngrítur dyshímet.

Së fundmi, mamaja e vëllezërve Veshaj ka hapur një profil personal në rrjetin social Instagram, ku padyshím përveç binjakëve Donald dhe Romeo, atë e ndjék pikërisht edhe Bora Zemani.

Nuk e dimë nëse moderatorja dhe ish-vjehrra e saj kanë ruajtur marrédhéniet e mira me njëra-tjetrën, apo vërtetë bëhet fjalë për një ribashkim mes saj dhe ish-finalistit të “Big Brother Albania VIP”.

Arsyeja pse mamaja e Donaldit ishte kundër lidhjes me Bora Zemanin |  BoldNews.al

Rikujtojmë se dyshja u përfol shumë edhe në publikimin e këngës së re të Donaldit.

Gjate videoklipit të tij ka nje shénjë që ndoshta vërteton se kënga i dedikohet Borës pasi numri 5 shfaqet gjatë klipit të tij.

Kujtojmë që në datën 5 Donaldi dhe Bora janë lídhur për herë të parë.

Tërbohet' rrjeti/ I bëri surprizë të birit, nëna e Donaldit shfaqet e  veshur njësoj si Bora Zemani – Balkanweb.com – News24

Këtë e ka thënë vetë Donaldi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ku i bëri dhe Borës dhuratë varësen e tij.

Të gjitha sinjalet që ai ka dhënë në tekst dhe numri 5 që shfaqet shumë pak, tregojnë që kënga i dedíkohet Borës.

Mesa duket kjo është edhe një mënyrë që ka zgjedhur Donaldi për ti kërkuar të falur Borës.

Detaji që po 'çmend' rrjetin, nëna e Donaldit u shfaq e veshur njësoj si  Bora Zemani - Shqiptarja.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!