Lajmet e rréme kanë prékur edhe emrin e këngëtarit Sabri Fejzullahu.

Artisti i njohur shqiptar u shpall i vdékur disa herë kohëve të fundit duke shqétësuar familjarët, miqtë e tij por edhe fansat e shumtë.

Përmes një video në rrjete sociale, Sabri Fejzullahu ka reàguar duke treguar se është shëndoshë e mirë dhe duke falenderuar të gjithë ata që u shqétësuan për shëndetin e tij.

“Është hera e katërt që brenda tre muajve që po shkruhet në portale që kam vdékur, unë jam gjallë, jam shëndosh e mirë, punoj pa u ndal”, ka thënë këngëtari.

Ky adresim është mirëprítur nga fansat e tij duke i uruar jetë të gjatë e shumë shëndet.

Sabriu, vazhdon të jetë aktiv në skénën muzikore. Projekti i tij i fundit është publikuar më datë 18 Dhjetor 2021, në bashkëpunim me Nogën kanë publikuar videoklipin e këngës “Dashni”.Sabri Fejzullahu :: Biografia

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!