Aktori Romeo Veshaj ka postuar ditën e sotme një video të Mozzik-ut.

Ai ka realizuar një trend në “TikTok”, të shoqëruar me një audio që është bërë víral në rrjetin social.

Në videon e publikuar nga Romeo me protagonist Mozzik, thuhet:

“Ke 100 vjet që nuk del me ndonjë femër. Shikoni djema, e vlerësoj shqetësimin tuaj për mua, por nuk është në dorën time.”

Kur e dëgjon këtë gjë Mozzik shihet duke qeshur, por në natyrshëm na lind pyetja:

“Mos vallë Romeo i zbùloi një sekret Mozzik për jetën e tij sentimentale?”

Romeo publikon videon me Mozzik, zbulon një sekret të reperit nga jeta  personale – Abc News

Dy artistët janë miq shumë të ngùshtë dhe nuk do ishte habi që të flisnin edhe për jetën private me njëri-tjetrin.

Për më tepër vetë reperi para disa javësh në një bisedë virtuale me ndjékësit në “Instagram” pranoi se është ‘single’, çka na bën të mendojmë se Romeo mund të ketë të drejtë.

Kujtojmë që Mozzik dhe Loredana, të cilët janë prindër të një vajze, konfirmuan pak muaj më parë se kishin vendosur të ndàheshin pasi gjërat nuk po shkonin mirë mes tyre. Ndàrja erdhi vetëm pak kohë pasi ishin ribashkuar. Loredana asokohe shkruante se ata janë të dy shumë kokëfortë dhe nuk mund të kenë një marrédhénie të shëndetshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!