Marrëdhënia e Norës dhe Robertit është përfolur vazhdimisht edhe pse tashmë kanë një periudhë të gjatë kohe që janë ndàrë nga njeri-tjetri.

Së fundmi, gjatë një interviste, Roberti i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij për ish-partneren.

Ai është pyetur nëse mendon që kënga e saj e re “Më mungon” i dedikohet atij, ndërkohë që përgjigjja e tij e thùmboi drejtpërdrejt këngëtaren.

Deklarata për ish-gruan! Robert Berisha: Nora nuk ka shkruar kurrë një  tekst kënge – Dosja AL

Ai u shpreh duke thënë se sipas tij kjopyetje mund t’u bëhet vetëm atyre që u shkruajnë vetë tekstet e tyre të këngëve.

“Kjo pyetje mund tu bëhet rep-artistave se vetëm ata shkruajnë tekste. Nora përveç hartimeve në shkollë fillore nuk ka shkruajtur asnjë tekst shkruan tjetër kush për neve dhe paguajmë. S’besoj se ja ka dedíkuar dikujt”.- është shprehur Roberti.

Rikujtojmë se së fundmi në emisionin “Love Story” ishte i ftuar specíal këngëtari Robert Berisha.

Robert Berisha: Nora përveç hartimeve në shkollë fillore, kurrë në jetë  tekst nuk ka shkruar - Telegrafi

Prezenca e tij në studion e emisionit të dashurisë ka nxítur reàgime të ndryshme nga pjesëmarrësit dhe konkurréntët.

Një prej tyre, ishte dhe Kleona, e cila që në ardhjen në skénë të këngëtarit të njohur shprehu simpatinë për të. Kjo gjë u komentua edhe nga moderatori i emisionit, Eni Shehu.

Kështu, me lejën e tij, konkurréntja e “Love Story” Kleona u ngrit për të puthur këngëtarin. Roberti e aprovoi dhe i konfirmoi se mund ta puthte ku të donte.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!