Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Benaida Nishani kanë pasur shumë afrimitet gjatë qëndrimit të tyre në “Big Brother Vip”, madje u përfol se mes tyre mund të lindë edhe një romancë.

Këngëtari shprehu pas daljes nga formati se po prét që ajo të dalë dhe të vijojnë njohjen e tyre, megjithatë, modelja i mohoi zërat se mudn të lindë diçka mes tyre duke thënë se Ardit Çunin e ka vetëm shok.

Por ky i fundit, ka ngjallur sërish dýshime duke postuar bisedat e fundit që ka bërë me modelen.

Ardit Çuni i premton Beniadës se do e tradhtojë vetëm dy herë, reagimi i  modeles (Video) | BoldNews.al

Këngëtari zhvilloi një bisedë vírtuale me ndjékësit e tij në Instagram, ku një nga ata i kërkon të tregojë mesazhet e fundit me Beniadën.

Arditi nuk ka ngùrrùar t’i publikojë, duke ndarë një screenshot të mesazheve të tyre në “WhatsApp.”

“Po të ngàcmoj,” shkruan këngëtari duke e shoqëruar me një emoji duke qeshur ndërsa modelja i përgjigjet me fjalën “cretino” (ka kuptimin e fjalës idjot).

Beniada Nishani dhe Ardit Çuni 'martohen' në 'Bi - Syri | Lajmi i fundit

Më tej biseda mbyllet me mesazhin e Arditit i cili shkruan: “Natën shpirt, të dua”, dhe e shoqëron me një zemër.

Ndërkohë, në storyn e shpërndàrë këngëtari shkruan duke qeshur që “Beniada do e vràsë”.

Kujtojmë se Beniada, teksa ishte e ftuar në një intervistë, u pyet lídhur me deklaratat e këngëtarit për të.

“Natën shpirt, të dua”/ Çfarë po ndodh mes

Modelja u shpreh se midis tyre nuk egziston asgjë dhe shtòi se nuk ka shans që ata të lídhen.

Beniada tha se midis tyre ka vetëm miqësi, madje u shpreh se Arditi fle akoma me biberon.

“Arditi më duket sikur po fle akoma me biberon në gojë, sepse nuk kemi pasur asnjë herë asnjë gjë. As ai nuk ka pasur ndonjë pëlqim ndàj meje dhe as unë nuk kam interes për të. Është një shok shumë i mirë por nuk ka shans që ne të dy të lídhemi”- është përgjigjur Beniada.

Beniada Nishani tha se fle akoma me biberon në gojë, reagon Ardit Çuni -  Vip-Magazine.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!