Trendi ‘TikTok’ ka përfshirë edhe artistët. Shumë artistë të estradës tonë janë tanimë pjesë e këtij rrjeti social, e janë edhe tejet aktivë.

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në trevat shqiptare dhe jo më kot.

Fjala është për Xhensila Myrtezajn, e cila prej vitesh ka arritur të bëjë publikun për vete, ndërsa numëron projekte shumë të suksesshme në karrierën e saj shumëvjeçare.

Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e prindërve: Mami ka qenë nënë dhe baba për mua – Abc News

Deri më sot e kemi parë të shfaqet tejet e thjeshtë dhe asnjëherë provòkative, ndërsa së fundmi Xhensila ka filluar ta marrë vëmendjen e ndjékësve edhe duke u shfaqur jòshëse.

Një nga ta është edhe Xhensila Myrtezaj e cila së fundmi ka postuar një video me nënën e saj të cilën nuk duhet ta humbisni.

Si edhe shumë emra të tjerë të estradës edhe ajo po qëndron aktive në ‘Tiktok’.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!