Antonela Berisha ka qenë një nga konkurréntet më të komentuara në “Big Brother VIP”, pasi krijoi një sërë debàtesh dhe dinamikash në shtëpinë më të famshmë të Shqipërisë.

Së fundmi, tashmë më shumë se një muaj pas përfundimit të formatit, Antonela ka bërë një ‘story’ në llogarinë e saj të “Instagram”, ku ka thùmbùar të gjithë ish-banorët.

“Unë që ndjehem si Alfred Cako i “Big Brother” ndërkohë që pres të shikoj diku në horizont miqësitë e krijuara brenda BB”,- shkruan ish-konkurréntja, duke pretenduar se ka e ka “parashikuar” faktin që disa nga shoqëritë e krijuara në garë, nuk do të kishin vazhdimësi pas përfundimit të saj.

Nuk e dimë ende kujt specífíkisht i drejtohej ajo, teksa nuk ka patur ndonjë reàgim tjetër pas këtij postimi.

Rikujtojmë se pas daljes nga “BB VIP”, Antonela pati një sukses të rradhës me pjesëmarrjen e saj në festivalin e famshëm Italian të “Sanremo”-s.

I am in love with a married man" / Antonela Berisha surprises with the  story and tells how she discovered it: The singer who had sung at his  wedding ... - Gossip

Lídhur me këtë eksperíencë, ajo është shprehur se është ndjerë shumë e lumtur dhe krenare.

“Jam mësuar në televizionin shqiptar, këtu është ndryshe. Ndihesh shumë… se di të them, kënaqësi e madhe. Rashë direkt në sy me këto veshjet, kishin mbetur të gjithë me gojë hapur. Nuk e kisha ímagjínuar që do arrija deri këtu ku jam dhe për këtë jam shumë e lumtur, se kjo gjë sigurisht është edhe falë ‘Top Channel’”, ka treguar ajo.Antonela Berisha 'tallet' keq me ish-banorët e 'Big Brother VIP' |  BoldNews.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!