Pas një viti martesë Fjolla Morina dhe Fisnik Syla u ndànë.

Dashuria e tyre u publikua vazhdimisht përmes fotove në rrjete sociale, ndërsa pamjet nga dasma në Maldive ishin dhe më emocíonuese.

Biznesmeni konfirmoi për ABC news ndàrjen nga këngëtarja, ndërsa së fundmi në emisionin “Madam” reàgoi dhe Fjolla.

THUMBON KEQ ISH-BASHKËSHORTIN/ Fjolla Morina: Kurrë mos qani për një  mashtrues – AlpeGossip

“Nëse e keni hùmbur një tràdhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrùes”, u shpreh ajo duke lënë kështu të kuptohet një tràdhti nga partneri.

Gjatë bisedës ajo bëri dhe batuta të tipit: “burrat nuk ke për çfarë i do tjetër, vetëm për të bërë fëmijë” apo “burra ka plot”, të cilat vazhdimisht tha se ishin në sensin e shakasë, pasi ajo besonte plotësisht te dashuria e vërtetë.

Fjolla dukej shumë në formë, madje dhe vetë ajo pohoi gjatë intervistës se ishte shumë më e lumtur tani.

“Mos qani për një mashtrues”, Fjolla Morina me fjalë të rënda për Fisnik  Sylën | KosovaToday

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!