Përveç romancave, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka pasur edhe shumë marrëdhënie të ngushta shoqërore që janë krijuar mes banorëve.

Njëra prej tyre ka qenë edhe midis Einxhelit dhe Beniadës.

Dy nga konkurrentet të cilat nuk u ndanë asnjë moment deri ditën që dolën nga shtëpia.

Beniada provokon Einxhel: Po sikur Dagzin të ta ngacmojë ndonjë vajzë? - Vip-Magazine.al

Dukej se kjo miqësi e bukur do të zgjaste për një kohë të gjatë, por ndjékësve iu ka bërë përshtýpje fakti që ish-banoret nuk janë parë asnjëherë së bashku.

Kaq ka mjaftua që njerëzit të alùdonin se mes tyre mùnd të ketë pasur një krísje.

Sipas “Kryefjala.com”, vajzat kanë hatérmbétje me njëra-tjetrën dhe nuk kanë biseduar pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”.

Arbresh info

Kryesisht hatérmbétja ka filluar nga Einxhel, teksa ka lexuar komentet e mamit të Beniadës që fliste kundér saj.

Kjo ka qenë edhe arsyeja që vajzat i kanë dhénë fund miqësisë së tyre, por nuk i dihet ndoshta mund të ketë edhe një sqarim, kjo mbetet për t’u parë!

Rikujtojmë se Einxhel dhe Beniada kanë pasur edhe një diskutim për shkàk të Donald Veshaj ku Beniada është parë shpesh nën shoqërinë e aktorit dhe kjo ka acàruar moderatoren.Gota News Albania - Beniada shpreh vlerësimin për Donaldin, Einxhel: Ai nuk ka qëndruar asnjëherë me ty (Video)

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!