Miqësia e Donaldit me DJ Dagz-in dhe DJ PM-in ka qenë një ndër më të ngùshtat në “Big Brother VIP Albania”.

Por kjo miqësi nuk zgjati shumë mes DJ Dagz-it dhe Donaldit pasi ky i fundit nuk e zgjodhi ish-banorin duke e çuar në nominim nga i cili më pas la shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Pas daljes i pyetur rreth këtij veprimi dhe debàteve që sapo kishin nisur mes Einxhel dhe Donaldit, Dagz tha:

Dagz tregon se a do e vazhdojë shoqërinë me Donaldin? - SHQIP.com

“Ndoshta nëse do të kisha qëndruar brenda di të kisha vepruar njësoj si Einxhel, ndoshta edhe më keq.”

Gjërat duket se ndryshuan për pak ditë mes Einxhel dhe Donaldit kur moderatorja léndoi krahun dhe Donaldi i qëndroi pranë deri në mëngjes duke u kujdésur për të.

Ditën e nesërme, ata do të bëhen së bashku për herë të parë, pasi do të mbajnë një koncert në Kosovë.

Kjo gjë është bërë e ditur nga Romeo që ka zbùluar se pjesë e koncertit do jetë edhe ai dhe sigurisht PM dhe Elgit Doda.

Se si do shkojë takimi i tyre mbetet për tu parë.

Rikujtojmë se në natën finale, i pyetur se kush do donte ta fitonte mes Ilirit dhe Donald, DJ i njohur nga Kosova përmendi Donaldin, duke lénë të kuptohet se e ka lënë çdo gjë në të shkuarën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!