Pas disa javësh mungesë, në puntatën e sotme të “Për’Puthen” është kthyer në program Çiljeta.

Mungesa e saj erdhi si pasojë e disa pròblemeve me familjes e ish-bashkëshortit të cilët nuk e kishin lejuar që të takonte fëmijën.

Sipas konkurréntes, ata ndérmorën këtë veprim sepse nuk e kishin pritur mirë faktin që ajo kishte treguar historinë e tyre në emision.

Çiljeta, hyrja më e re në Përputhen - Zoom.al

Më vonë ajo u shpreh se tani ndodhet me të bijën në Shqipëri.

“Kam patur shumë pròbleme familjare për shkàk të historisë që tregova. Kam patur pròbleme me gocën. Isha e qetë se ndodhet me gjyshen e saj. Por, pjesa e tjetër e familjes, e dashura e ish-burrit tim nuk e pranoi këtë gjë. Ajo është shkàktari i kësaj ndàrjeje. Unë nuk po shihja gocën sepse më thanë se kam ardhur në emision dhe i kam ofénduar.

Në momentin që unë lashë vajzën tek ata pse duhet të flasë kéq. Kjo ndodhi sepse nuk ishte përkthyer si duhet. Kjo ka qenë arsyeja që nuk kam ardhur sepse nuk po shihja gocën. Unë e mora gocën dhe e kam me vete. Unë e lashë atje sepse është babai dhe gjyshërit por kjo nuk do të thotë se mund të na ndàjë dikush. Ajo është mbi të gjithë në botë.”-tha ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!