Bledi është një nga konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”, i cili ka bërë disa takime me disa prej vajzave që duket se ka patur një afrimitet të madh.

Edhe pse ai sapo bëri një takim shumë romantik me Lauretën, ku duket se gjërat po shkonin shumë mirë, Bledi i ka habitur të gjithë më një ‘story’ në “Instagram”-in e tij, ku njofton largimin nga programi i dashurisë.

Ai është shprehur se e ka ndërprérë pjesëmarrjen e tij në emision për shkàk të arsyeve personale dhe familjare, ndërkohë që tha se do të donte të dilte nga programi si çift.

“Përshëndetje të gjithëve

Rrugëtimit tim në “Për’puthen” i erdhi fundi, unë nuk do të jem më pjesë e “Për’puthen” për disa arsye personale familjare ku do më duhet të largohem, më vjen kéq që nuk arrita në përfundimin që unë doja të dilja me dikë bashkë… Por gjithmonë do të ngelet një eksperience shumë e bukur për mua dhe nuk do të harroj asnjëherë të gjitha momentet që kaluam bashkë, si të mirë si të kéqe,

Faleminderit komplet stafit të “Top Channel” për mundësinë dhe gjithë stafit të “Për’puthen”. Gjithmonë do keni respektin, dashninë dhe mbéshtetjen time në cdo aspekt Me respekt dhe dashuri, Bledi.”- shkruan ai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!