Beatrix ka treguar përmes disa postimeve në Instastory se ka bërë 3 tatuazhe të reja.

Dy prej tyre i ka bërë në parakrah dhe ka vendosur t’ia tregojë dhe fansave.

1.”Wildcat (Mace e égër)”, është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjàrr.

(FOTO) Beatrix i dedikon dy tatuazhe Donaldit dhe faktet flasin vetë

Mirëpo e dini se të dyja mund të lídhen ngùshtë me Donaldin?!

Wildcat, ndryshe nga Trixa, Donaldi e ka tatuazh në bark dhe kokën e një “wildcat”, siç mund ta shikoni më poshtë.

2.”Zjàrri” ka 2 arsye: “Luaj me zjàrr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedíkoi Donaldit dhe “Fíre on fíre” është kënga që Donaldi i dedíkoi Beatrixës në 14 shkurt në ditën e të dashuruarve teksa ndodhej brenda BBV.(FOTO) Beatrix i dedikon dy tatuazhe Donaldit dhe faktet flasin vetë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!