Arbana Osmani dhe Fjoralba Ponari janë përfolur shumë për marrëdhënien e tyre me njëra-tjetrën, që gjatë spektaklit të”Big Brother VIP”, ku u fol për një mosmàrrëveshje të tyre, që lidhej me takimin e Argjirës dhe Fjoralbës me konkurrénten Einxhel Shkira.

Moderatorja e realuty shoë-t akùzoi mikeshat e Einxhel se po ndíkonín në lojën e saj me ínformacíonet e dhëna.

Teksa burime për Juda.al bën me dije se situata ka agràvuar midis dy moderatoreve, duket se tashmë, çdo gjë është zgjidhur midis tyre.

Arbana Osmani ka publikuar në llogarinë e saj të “Instagram” një foto teksa shikon emisionin “Portokalli” gjatë kohës që në ekran shfàqet Fjoralba.

Mbi foto ajo ka shkruar vlerësime të mëdha për moderatoren, e cila ka kaluar një períudhë mjaft të vështírë që nga hùmbja e mamasë së saj.

“E bukur, tríme, e patrémbur”, ka shkruar Arbana duke etiketuar llogarinë e Fjoralbës.

Duket se moderatoret e “Top Medias” i kanë zgjidhur mosmàrrëveshjet dhe tashmë relatat e tyre janë shumë të mira.

Rikujojmë se së fundmi Fjoralba ka folur për ndàrjen e nënës së saj nga jeta në moshën 54-vjeçare në një nga intervistat e saj.

EKSKLUZIVE/ Shérr në zyrtar e Top Channel! Arbana kàpet kéq me Fjoralben për Einxhel: Më préve në besë! | Juda.al

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!