Fifi është një nga personàzhet më të përfolura të momentit në mediat rozë.

Me hyrjen dhe me daljen e saj të papritur nga “Big Brother VIP” ajo shkàktoi shumë polemika dhe ende e térhéq vëmendjen me postimet e saj.

Burime për ‘IconStyle’ bëjnë me dije që Fifi është në një lídhje me Adis Patushin, ish-bashkëshortin e Adrola Dushit.

Kujtojme se dívorcí i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushi, nga ish-bashkëshorti Adis Patushi, tërhòqi vëmendjen e të gjithë publikut ne vitin 2018.

Adrola u shpreh se nuk e cilësonte si gabím martesën, por vendimi i tyre erdhi në një kohë kur ishin shumë të rinj.

Kujtojmë se gjatë intervistave më herët për ndàrjen, Adrola është shprehur:

No description available.

“Martesa nuk ishte gabím, por unë dhe Adisi ishim shumë të rinj. Nuk mendoj se është as faji im, as faji i Adisit për ndàrjen tonë. Është thjesht fàji i situatës, Troi erdhi shumë herët në jetën tonë. Pse nuk funksionoi do ngélet mes meje dhe Adisit”.

Ata kane se bashku një djalë me emrin Troi. Pavàrësisht ndàrjes, dy prindërit i qëndrojnë gjithnjë pranë Troit.

Përsa i përket Fifit dhe lídhjes se saj, ajo ka publikuar nje instagram story me Adisin në 19 Janar 2022 duke shkruar: ç’du unë me ty…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!