Beatrix Ramosaj u mírzit me bàtutat e Salsanos dhe banorëve të tjerë teksa përmendën Bora Zemanin.

Sakaq, ajo vendosi të mos ishte e pranishme në spektakël megjithëse do të darkonte me Donaldin.

Ky i fundit u mírzit nga mungesa e Trixës dhe nuk e shijoi sa të tjerët darkën me ish-banorët, ndërsa burime për “Express” tregojnë se këngëtarja i ka hipur avionit dhe është larguar fare për disa ditë nga Shqipëria.

Ndaj edhe Dj Dagz gjatë emisionit, kur Trixës i sugjeruan të vinte me Taxi u shpreh se për të qenë e pranishme, ajo duhet të merrte Avion dhe jo Taxi.

Nga ana tjetër, Beatrix s’ka bërë asnjë reàgim duke mos treguar personalisht as me kë është mërzítur dhe as se ku ndodhet.

Nga ana tjetër banorët janë munduar t’i japin shpresë Donaldit, i cili ishte mjaft i mërzítur, duke i thënë se gjërat do të qetësoheshin.Beatrix Ramosaj suddenly leaves the house of Big Brother VIP! – IMK – InfoMedia Kosova

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!