Gjatë “PRIME”-t të kaluar të ditës së martë pati një sërë emocíonesh dhe surprízash nga “Vëllai i Madh” për banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Konkretisht, Donaldit, Ilirit dhe Einxhel i janë mundësuar disa oferta të réndésishme që i kanë çuar një hap para nga ana profesionale.

Stafi i “Top Channel” ka surprízuar konkurrentët, duke i dhënë Donaldit dhe Einxhel mundësinë për moderim të emisioneve të tyre, ndërkohë që Iliri do të jetë imazhi i “Digitalb”.

Beniada apo Monika, kjo është finalistja e dytë e “Big Brother Vip” – Shqip  - shqip

Monika, nga ana tjetër ka marrë gjithashtu një surprízë mjàft të këndshme, ku iu dhurua një gardërobe plot me fustane.

Megjithatë, duket se kjo surprízë nuk i ka pëlqyer shumë aktores, e cila, ditën e sotme, gjatë një bisede në oborr me Donaldin dhe Beniadën, duket sikur po ‘ironizon’ surprizën e saj.

Degradates the situation BB VIP / Monica-Donald: You are small! It seems  from ... - Gossip

Ajo është shprehur se dëshira e saj nuk është vetëm të ketë rroba, duke e konsideruar këtë gjë vetëm si një ‘hobby’ e si pasíon të sajin.

“Dëshira ime është vetëm rrobat? Unë e kam thënë si ‘hobby’-n tim po, që e kam pasíon veshjen as që nuk diskutohet fare.

Absolutisht e kam pasíon, ashtu siç kam pasíon të shkoj në verë dhe të rri aty në plazh, në det. Mbaroj!”- ka íronízuar ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!