Spektakli i sotëm i Big Brotherit ka filluar me befàsi të shumta mbrëmjen e kaluar.

Semi dhe Beatrix janë përbàllur sot për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Dy vajzat kanë qenë të ftùara në spektaklin e sotëm në studio në panélin e banorëve të elímínuar.

Semi dhe Beatrix përballen për herë të parë pas daljes

Ato janë parë të ulura larg njëra-tjetrës, në dy skàjet e panélit.

Kujtojmë se gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dy këngëtaret kanë patur një lídhje të ngùshtë dhe rrinin shumë kohë bashkë.

Siç kanë treguar, ato janë njohur para këtij reality-show sepse kanë qenë së bashku në líice.

Semi dhe Beatrix përballen për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP” - Albeu.com

Mirëpo, kur Beatrix u lidh me Donaldin Semi tha se e gjitha i duket për lojë. Po ashtu, ajo e ka hequr nga lista e personave që ndjék në Instagram.

Në këto kushte, mund të mendojmë se kanë ndérprérë çdo komunikim.

Ndryshe, Semi është shoqe me ish të dashurën e Donald Veshaj. Kjo gjë ka ndíkuar në príshjen e raportit në mes tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!