Mbrëmjen e djeshme në ekranin e “Top Channel” u transmetua “Fan Club”, i cili zévéndësoi “PRIME”-n e përjavëshëm të “Big Brother VIP Albania”.

Të ftuar ishin ish-banorët e formatit të cilët kanë diskutuar shumë nga polémikat dhe ngjàrjet e ndodhura në shtëpi.

Megjithatë, mesa duket, gjatë kohës që nuk po xhirohej, ka ndodhur një debàt i àshpër midis Ardit Çunit dhe Xheisarës, ku është përfshírë edhe Arjola.

VIDEO | Sherr në studio mes Arditit, Ariolës dhe Xheisarës qò nuk u  transmetua në BBV Fun Club

Teksa nuk e dimë ende si ka nisur ky debat, vetë Arditi ka qenë ai që ka publikuar një video në “Instagram”-in e tij ku duket një fràgment nga diskutimi i tre ish-banorëve.

“Nje nga debàtet me te forta qe su trànsmetua sonte…ndodhin edhe ne Big Brother te tilla debàte”- shkruan Arditi.

Ajo që ka bërë më shumë përshtýpje është se mbi video shkruhet gjithashtu: “As pak nuk bíe në sy kur je sérvíle e Donaldit”

Nuk u transmetua LIVE në TV, plas keq sherri mes dy ish-banorëve të Big  Brother VIP, xhindoset edhe Arjola: Çfarë po flet more, po ja fut ...  (VIDEO) - Gossip

Duket se i gjithë konflíkti lídhej me Donald Veshajn, finalistin dhe një nga pretendendët kryesorë për të fituar garën, ndërkohë që Arditi dhe Arjola po i kundérvíheshin Xheisarës.

Rikujtojmë se finalja e madhe e “Big Brother VIP Albania” do të trànsmetohet këtë të premte më datë 18 shkurt, ku do të zbùlohet fituesi i çmimit të madh midis Einxhel, Ilirit, Beniadës dhe Donaldit.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!