Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj së fundmi kanë patur disa keqkuptime me njeri-tjetrin, ku shkak u bënë batutat e Salsano Rrapit dhe Ermal Mamaqit mbrëmjen që ata darkuan në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Këngëtarja refuzoi të darkonte më pas me Donaldin, dhe ky i fundit është prekur shumë nga veprimi i saj, ku u shpreh se beson që ajo nuk ka arsye për t’u mërzitur.

Ditën e sotme, në kuadër të ditës së të dashuruarëve Beniada ka bërë një bisedë me Donaldin për t’i mbushur mendjen t’i lejnë keqkuptimet mënjanë me Trixën dhe t’i bëjnë një thirrje asaj për ditën e Shën Valentinit.

What is happening? Donald and Beatrix flirt with each other

Pas disa këmbënguljesh, aktori i humorit ka pranuar dhe Beniada menjëherë ka dhënë një mesazh për Beatrix nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Unë dhe Donaldi çojmë një përqafim shumë të madh për një vajzë speciale që unë e dua shumë që quhet Trixa!”- uroi ajo.

Lidhja Donald-Beatrix në krizë, zbulohet skema!/Nga marrëveshja për  klikime, te tradhtia për të cilën aktori nuk foli publikisht - Bota Sot

Ndërkohë, Donaldi vendosi ta surprízojë partneren e tij nga largësia, duke i bërë thírrje të vëllait për t’i dërguar Beatrix një buqetë të madhe me lule.

“O Romeo shko në një dyqan dhe dërgoi Trixës një tufë me lule të madhe. Ose kush dyqan lulesh që po e dëgjon t’i cojë një buqetë me lule Trixës nga ana ime.”- tha ai.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!