Që pas videos vírale  ku shikohej qartazi Fifi dhe ish-partneri i modeles shqiptare Adrola Dushi, Adis Patushi, duke u puthur në publik, çifti vendosi të konfirmojë lídhjen e tyre të dashurisë.

Por mesa duket marrédhénia e dyshes është thélluar më tépër në shumë pak kohë.

Ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, i cili njékohésisht është edhe kushëriri i Adis Patushit, ka ndarë disa foto në Instastory, ku Fifi shihet me familjarë e partnerit të saj.

Rikujtojmë se për lídhjen e tyre ka reàguar edhe Adrola Dushi, e cila ka pëlqyer një video të këngëtares dhe Adisit në rrjéte sociale ku pyetej: “Ju pëlqen çifti?”

Pëlqimin e saj njerëzit e kanë intérprétuar si qëndrim pro çiftit të ri pasi ajo prej kohësh ka ndàrë rrugët me Adisin.

Dívorcí i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushi, nga ish-bashkëshorti Adis Patushi, térhoqi vëmendjen e të gjithë publikut ne vitin 2018.

Adrola u shpreh se nuk e cilësonte si gabím martesën, por vendimi i tyre erdhi në një kohë kur ishin shumë të rinj.

Kujtojmë se gjatë intervistave më herët për ndàrjen, Adrola është shprehur:

“Martesa nuk ishte gabím, por unë dhe Adisi ishim shumë të rinj. Nuk mendoj se është as faji im, as faji i Adisit për ndàrjen tonë. Është thjesht faji i situatës, Troi erdhi shumë herët në jetën tonë. Pse nuk funksionoi do ngélet mes meje dhe Adisit”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!