Ana, ish-konkurrentja e “Për’Puthen 2”, u rikthye sërish në emisionin, për të vazhduar rrugëtimin e saj aty ku e la herën e fundit dhe për të gjetur dashurinë që nuk e gjéti në sezonin ku ajo mori pjesë.

Me rikthimin e saj sigurisht që shumë ujëra u tràzuàn, duke ndryshuar kështu rrjedhën e programit.

Kujtojmë që largimi i Anës, ndodhi pas puthjes që ajo i dha Edit. Në studio kishin filluar përplàsjet mes këtij të fundit dhe Erionit, një tjetër djalë me të cilën Ana ka dalë nëpër takime, duke e rénduar gjéndjén e konkurréntes.

Ana Lleshi

Pas sherrit që ndodhi, opinionistit Arjan Konomi, fàjëson Anën e cila bën veprime që mund të sjellin këto pàsoja dhe më pas nuk di si t’i përbàllojë.

Kjo gjë e mérzíti shumë konkurrénten e cila u largua nga programi dhe së fundmi përmes rrjeteve sociale ka lénë të kuptohet se po kalojnë familjarisht një períudhë të vështírë.

“Dua t’ju falënderoj nga zemra të gjithë ju të cilët nuk rréshtét së më pyeturi si jam dhe si është gjendja në familjen time. Dua të ju them që jam mirë dhe ditë më të bukura po vijnë. Një fatkéqësi po kalojmë por çka vjen prej Zotit nuk mund ta ndryshojmë. Paçi paqe dhe bekime në familjet tuaja”, është shprehur Ana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!