Orinda Huta është një nga moderatoret më të dashura për të gjithë publikun, e cila prej vitesh ka qenë pjesë e ekranit shqiptar nëpërmjet emisioneve që ajo ka prezantuar.

Ditën e sotme, Orinda ka festuar ditëlindjen e saj. Ajo mbushi 35 vjeç, ndërkohë që ka marrë shumë dashuri nga të gjithë të dashurit dhe të afërmit e saj.

Mirëpo urimi që të gjithë po prisnim ishte pikërisht ai i partnerit të saj, Turjan Hysko.

Turi e uron publikisht për ditëlindje, por Orinda Huta "u mërzit" me foton  që zgjodhi (FOTO LAJM) - Albeu.com

Turjani ka térhéqur vëmendjen e të gjithëve teksa ka postuar në llogarinë e tij të “Instagram” një urim shumë të veçantë për Orindën.

Ai ka publikuar një foto të veçantë të bashkëshortes së tij, e cila shfaqet duke ushqyer me qumësht vajzën e tyre të Atarën.

Në mbi shkrimin e fotos ai ka shkruar urimin e tij.

“Edhe 100 o mami i Atares!”- ka thënë Turi krahas fotos së ëmbël e të bukur të Orindës si mama.

Nuk kanë munguar komentet pozitive e plot dashuri nga të gjithë miqtë e kolegët e tyre që i urojnë moderatores një ditëlindje sa më të bukur.

Rikujtojmë se se çifti i njohur shqiptar u bënë prindër për herë të pare, pasi lindën vogëlushen e tyre në muajin korrik të vitit të kaluar.

https://www.photojoiner.net/image/0rofKsCM

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!