Ky edicion i “Për’puthen” ka pasur shumë hyrje e dalje të paprítura si asnjëherë tjetër.

Me anë të një statusi në Instagram, Azem Halimi, djali nga lugina e Preshevës, bëri të ditur për ndjékësit që nuk është më pjesë e Për’puthen.

Duke treguar mirënjohje për këtë rrugëtim të veçantë, ndryshe nga shumë personàzhe, ai i ka ndarë punët mirë me produksionin.

Trajnera dhe badigard, këta janë 8 djemtë e rinj që iu bashkuan 'Përputhen'

Por mesa duket bota e televizionit i ka pëlqyer dhe Azemi mendon të jetë pjesë e saj.

Me anë të postimeve të fundit kemi kuptuar që ai po përgatit diçka që ka të bëjë më kamerat dhe fotografitë.

Por se çfarë konkretisht mbétet për tu parë në vazhdim.

Ekskluzive: Kapet mat me nje femer jashte programit konkurrenti Perputhen  (Foto + Mesazhe) - Loki Magazine

Kujtojmë që në Për’puthen ai zhvilloi takime me Tolën, Ritvanën dhe Rrushen, por që me asnjërën nuk arriti të dalë i përputhur.

Azemi është komentuar si djali i emocíoneve dhe është vlerësuar për sinqeritetin e tij.

Nuk jam mo pjesë e Përp'uthen”! Me anë të një statusi, Azem Halimi mbyll  rrugëtimin e tij duke konfirmuar projektin e radhës!

Ai shpesh herë u drejtohej dhe vajzave, nga të cilat kërkonte sinqeritetin dhe përkùshtimin që u jepte.

Ai u përfol për një lídhje të mùndshme me Ritvanën, e cila ka shprehur haptaz pëlqimin për të e mesa duket vazhdojnë të kenë komunikim.

Ajo vlerësonte te Azemi djalin tradícional, me moral dhe trànspàrent me vajzat në program.

May be an image of one or more people and beard

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!