Në “Big Brother VIP Albania” banorët u surprízuan nga reperi i njohur Mozzik, i cili dha performancën e tij në fund të mbrëmjes.

Ndërkohë, gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë, Mozzik shprehu hapur suportin për Donaldin, duke i uruar fitoren.

Ky i fundit e shoqëroi reperin brenda ambienteve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe kjo gjë solli shumë polemika dhe krítíka nga jashtë, ku u tha se Mozzik i dërgoi informacione.

Produkl 780x439

Duket se reperi nuk është shqétësuar shumë nga këto débàtet e krijuara, duke shprehur edhe një herë mbéshtétjen për aktorin e humorit.

“Sa vk në Big Brother o njerëz të dashur…qëllimi im ishte shumë i kjartë dhe i pastërt unë ika për të përkrahur shokun tim Donaldin, dhe e thash kjartë që të gjithë jeni të mirë, por Donaldi është Mjalta e Shtëpisë!! Dhe kta tani bëjnë pòrdha koti jo dénime jo qdénime fute. Brenda fute aty théve rregulla..Shkurt/Shqip/Kjartë! Donaldi duhet të jetë fitues! Se është më i dashuri i publikut! Naten vellau i madh 🙂 gjume te embel”,- shkroi Mozzik

Donaldi nga ana tjeter tha se nuk behet píshman.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!