Surprízat në “Big Brother VIP” nuk kanë fund.

Edhe pse u duk si e paprítur, në të vërtet vëllai i Donald Veshaj, Romeo Veshaj, na paralajmëroi ditën e djeshme me një ‘story’ në Instagramin e tij, ku shkruante:

“Stay tuned (qëndroni gati). Gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm!”

Ndërsa sot arriti që t’i befasonte të gjithë banorët duke kaluar sipër shtëpisë më të famshme në Shqipëri me një helikopter duke hédhur karafila nga ajri.

Sigurisht që pas kësaj surprízë kaq të bukur, të gjithë konkurréntët dolën jashtë shumë të gëzuar, nga ky gjést i vëllait të Donaldit.

Mësa duket kjo është mënyra e Romeos për të mbéshtétur sa më shumë Donaldin dhe për të treguar që ai në të vërtet e meriton të shkojë në finale.

Kujtojmë që Donaldi është gjendur në shumë debàte në shtëpi me moderatoren, Einxhel Shkira, të cilat ende nuk kanë mbaruar ose të paktën nuk kanë gjetur ende një zgjidhje.

Edhe gjatë ditës së sotme dyshja ka pasur një përplàsje tjetër brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë një diskutimi të agràvuar, Einxheli i thotë Donaldit që ai nuk di të lexojë dhe se është treguar super hípokrít, pasi sipas saj, ai ka bërë antíreklamë në lídhje me të edhe pse ajo nuk ka pasur asnjë fàj në atë histori.

Shi” dashurie, helikopter dhe lule nga qielli, Donaldi merr surprizën më të  bukur në BBV | Loki Magazine

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!