Një nga çiftet më të komentuara së fundmi është DJ PM-i dhe Sarah Berisha.

Romanca e tyre nisi brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”, por duket se edhe pas daljes së tyre nga shtëpia, çdo gjë po shkon më së mirë mes dyshes.

Ata i kemi parë gjithmonë me njëri-tjetrin, duke postuar video dhe foto së bashku. Madje ata kanë bërë edhe pushimet e para së bashku.

Blogerja ka qenë disa herë në Prishtinë ku ka takuar edhe familjarët e PM-it e ky i fundit po ashtu ka takuar familjen e blogeres.

Në festën e orgànizuàr pas mbarimit të “Big Brother VIP” ish-banorët iu përgjigjën pyetjeve të një gazetari.

Sarah: Shumë mirë, po kalojmë shumë mirë.

Do të martohen së shpejti? PM dhe Sarah japin përgjigjen e shumëpritur -  GOSS-BIZ

DJ PM: Shumë mirë, atmosfera e mirë njerëzit të gjithë të mirë.

Sarah: Po shkojmë shumë mirë. Aman mos na merni mësysh se po shkojmë shumë mirë.

DJ PM: Kur jemi në Shqipëri jemi non stop bashkë, kur jemi në Kosovë jemi non stop bashkë.

Dolën çift nga BBV, Sarah dhe Dj PM festojnë daljen e blogeres nga shtëpia

Gazetari: Ka një pyetje, kur do martohet Sarah me DJ PM-i?

Sarah: Kismet pas 100 vitesh (qesh).

Rikujtojmë se të ftuar në “FAN Club”, Sarah dhe DJ PM-i zbuluan të rejat e lídhjes së tyre. Ishte Sarah që tregoi se po shijojnë marrëdhënien e tyre jashtë shtëpisë.

“Kemi një muaj jashtë shtëpisë, kemi dashur të jemi pak në privatësi, por jemi shumë mirë. Nuk po jetojmë bashkë, nuk jemi fejuar, shkojmë e vijmë Tiranë-Prishtinë dhe jemi shumë mirë”, u shpreh ajo.Fejesa dhe martesa me DJ PM, flet Sarah dhe ka një kusht – Abc News

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!