Së fundmi, një foto ku Beatrix Ramosaj pohon se është ndarë nga Donaldi, është shpërndàrë kudo në rrjet.

Në të shkruhej se ai që dashuroi, duke iu referuar aktorit Donald Veshaj, e ka akuzuar se është fajtore për humbjen e tij në “BBV”.

“Përshëndetje yjet më të bukur! Besoj që gjithë nga ju e keni parë storyn tim të fundit në Instagram, dhe Po, u ndàva nga Donald Veshaj. Shumica nga ju më gjýkuat, më keni sharë, ofenduar, por nuk e kuptuat se çfarë ka ndierë kjo vajzë e pafajshme, e cila nuk e ndàu askënd nga askush por vetëm dashuroi. Nuk e pata përkrahjen e juaj, unë luftova për dashurinë, por ai që dashurova më tha ‘humbjen e kam nga ty’… Unë besoj që të gjithë ju morët atë që dëshiruat, shpresoj që me kalimin e kohës do e shihni se kë person përkrahët dhe kë person gjýkuat. Dashuri dhe mirësi për ju”, shkruhet në storyn e publikuar.

Por sot, këngëtarja ka reàguar me anë të një “Instastory” duke thënë se fotoja është montazh dhe nuk është postuar nga ajo.

“Qarkullon një story foto montazh në emrin tim në rrjete sociale të cilën e përgënjeshtroj absolutisht. Nga Instagrami im nuk është postuar ajo story.”, shkruan këngëtarja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!