Ballina Magazina Ish-konkurrénti i PërPuthen léshon 'bòmbën' për produksionin: Bora arrògante, nuk na...(VIDEO)

Ish-konkurrénti i PërPuthen léshon ‘bòmbën’ për produksionin: Bora arrògante, nuk na…(VIDEO)

Siç ka ndodhur me disa konkurréntë që pas daljes kanë hédhur akùza për produksionin e ‘Për’Puthen’’ duke zbùluar gjëra nga prapaskenat që shikuesit nuk i dinin.

Marko njëri nga konkurrentët e këtij edicioni që nuk është më pjesë e programit ka vérejtjet e tij kundrejt stafit dhe produksionit.

Por ndryshe nga të gjithë ai ka përmendur Bora Zemanin. Marko ka thënë se moderatorja ‘mirëmëngjesi’ e kishte me zòr.

Marko i Për'puthen: Bora Zemani as mirëmëngjes nuk thoshte

I ftuar në Rtv Ora ai ka akùzuar produksionin dhe Borën për díferencíme ndàj konkurréntëve.

‘’Nuk më pëlqen pjesa kur je dikushi dhe nuk respekton të gjithë njësoj, edhe unë ashtu ndjehesha në atë studio, jo vetëm por shumica aty ashtu ndjeheshin’’.

‘’Dikush që është bo personàzh aty mendon se mund të kishte fije logjíke më shumë se dikush tjetër, p.sh ke persona aty në studio që janë shumë më të mirë’’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!