Ballina Magazina Iliri bën deklaratën e paprítur për trekëndëshin: Bora-Donald-Beatrix: Po të flisja do...

Iliri bën deklaratën e paprítur për trekëndëshin: Bora-Donald-Beatrix: Po të flisja do ta dérrmoja…! (VIDEO)

Natën e kaluar, në ‘PRIME’-n e “Big Brother VIP Albania” pati një spektakël shumë dínamík e intensiv, ku diskutimet dhe bisedat kanë vazhduar edhe në përfundim të mbrëmjes me tone të qeta.

Kështu, gjatë darkës së banorëve, Iliri ka diskutuar me Einxhel një situatë sa i përket Donaldit, ku Iliri tha se mund t’i kishte thënë Donaldit një përgjigjje që mund ta dérrmònte.

Iliri kujtoi momentin kur Donaldi e pyeti se si është ndjerë kur ka tràdhtuàr gruan, ndërsa tha se dëshironte t’ia kthente përgjigjen bazuar në marrédhénien e tij me Bora Zemanin, e më pas lídhjen me Beatrix pas një kohe të shkurtër.

“Kur janë hapur temat që vëllai i madh na dha pasi erdhi Antonela, më tha si u ndjeve kur tràdhtove gruan. Ndoshta nuk ishte aq e réndë sa ajo që tha ai por unë do e píckoja shumë fort. Është gjëja më e rëndë që unë i kam kursyer atij, se unë e kisha gati një shprehje, ose një përgjigje. Gjithsesi unë do ta píckoja shumë fort po t’i kujtoja një moment që ka jetuar këtu e pas dy javëve ka bërë një gjë tjetër, do e dérrmoja.”- tha ai.

“Nuk ia ka përmendur askush.”- u përgjigj Einxhel.

“Unë që them që personat nga jashtë nuk duhen përdorur në asnjë moment, ai është i pari që e përdori.”- përmbylli Iliri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!