Donald Veshaj ditën e sotme u surprízua nga vëllai i tij binjak Romeo Veshaj, i cili orgànizoi një gjést shumë të këndshëm, duke hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP” në një mënyrë mjàft të veçantë.

Ai arriti që t’i befàsonte të gjithë banorët duke kaluar sipër shtëpisë më të famshme në Shqipëri me një helikopter duke hédhur karafila nga ajri.

“E di që nuk është e thjeshtë, por jeni më të mirët. Ju uroj suksese. Demi vëllait, gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm”.-tha ai me audio-mesazh.

Megjithatë, duket se Ilir Shaqiri nuk e priti mirë këtë surprízë. Madje ai ka reàguar àshpér fill pas këtij gjésti.

“Një nga gjërat që kam urrýer në jetën time tek njerëzit është tangërlliku, pòrdha. Të jesh kaq i ri dhe të kesh kaq shumë pòrdhë!! Unë kam njohur realisht shumë njerëz, si shqiptarë, si të huaj që kanë bërë karrierë, kanë lekë me ble botën dhe janë njerëzit më të thjeshtë të kësaj dynjaje. Një pòrdhë të tillë këtu brenda unë nuk e kisha imàgjinuar kurrë!”.

Rikujtojmë se dy konkurréntët, Ilir dhe Donald, kanë qenë më së shumti pretendentë për finale dhe çmimin e madh, teksa Iliri e siguroi vendin e tij në mbrëmjen e 18 shkurtit, përmes një televotimi të hapur për banorin e parë që do të ishte pjesë e finales së madhe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!