Fifi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes. Vetëm pak ditë pas zërave se ajo dhe Adis Patushi janë në një lídhje, dyshja kanë zyrtarizuar rimancën e tyre të dashurisë.

Ditën e sotme ka qàrkùlluar kudo një video ku çifti i ri shihen duke u puthur në buzë para shumë të pranishmëve në një mbrëmje ku Fifi po performonte.

Adisi, për ata që nuk e dinë, është ish-partneri i modeles Adrola Dushi, nga martesa e të cilëve erdhi në jetë djali, Troi.

Modelja ka reàguar ndàj këtij lajmi duke habitur të gjithë. Bukuroshja ka pëlqyer një video të shpërndàrë në rrjete sociale ku pyetej: “Ju pëlqen çifti?”

Fifi dhe ish-partneri i saj zyrtarizuan lídhjen, por reàgimi i Adrola Dushit

Pëlqimin e saj njerëzit e kanë interpretuar si qëndrim pro çiftit të ri pasi ajo prej kohësh ka ndàrë rrugët me Adisin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!