Ballina Magazina Dalin pamjet duke u puthur! Fifi zyrtarizon lídhjen me ish-burrine Adrolës,...

Dalin pamjet duke u puthur! Fifi zyrtarizon lídhjen me ish-burrine Adrolës, kjo e fundit habit me reàgimin e saj! (VIDEO)

Fifi ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes. Vetëm pak ditë pas zërave se ajo dhe Adis Patushi janë në një lídhje, dyshja kanë zyrtarizuar rimancën e tyre të dashurisë.

Ditën e sotme ka qàrkùlluar kudo një video ku çifti i ri shihen duke u puthur në buzë para shumë të pranishmëve në një mbrëmje ku Fifi po performonte.

Adisi, për ata që nuk e dinë, është ish-partneri i modeles Adrola Dushi, nga martesa e të cilëve erdhi në jetë djali, Troi.

Modelja ka reàguar ndàj këtij lajmi duke habitur të gjithë. Bukuroshja ka pëlqyer një video të shpërndàrë në rrjete sociale ku pyetej: “Ju pëlqen çifti?”

Fifi dhe ish-partneri i saj zyrtarizuan lídhjen, por reàgimi i Adrola Dushit

Pëlqimin e saj njerëzit e kanë interpretuar si qëndrim pro çiftit të ri pasi ajo prej kohësh ka ndàrë rrugët me Adisin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!