Pas bujës që bëri batùta lídhur me Bora Zemanin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe vendimit të Beatrixës për të mos marrë pjesë në darkën me banorët, Ermal Mamaqi reàgoi përmes një tjetër videoje.

Donaldi u shpreh i habítur nga veprimi i partneres së tij ndërsa shtòi se nuk ka thënë asgjë për ta bërë të ndihet kéq. Ermali sqaroi se gjithçka ishte në kuadër të shakasë.

Mes të tjerash, ai iu drejtua këngëtares duke thënë se nuk dëshiron që të jetë ai shkàk një ndàrjeje mes tyre.

“Shko te djali dhe pastaj gjej ndonjë gjë tjetër për t’u ndàrë. Fakti që ti je lídhur me Donaldin nuk do të thotë që ne mos të përmendim asnjëherë në prezencën e tij Borën se edhe ajo njeri është. Të lutem shko se ai djalë besoj se ndjen diçka dhe u mërzít.

Kështu që ke ende kohë të shkosh ta bësh të lumtur. Nuk do të doja të isha unë shkàk për këtë pròblem që është krijuar mes jush. Bëni çfarë të doni, nuk e ka unë fajin pse ndàheni ju. Shko te djali dhe pastaj gjej ndonjë gjë tjetër për t’u ndarë”, tha Ermali.

Por pas kësaj ka ardhur dhe reàgimi i kushërirës së Beatrix, Anxhelina Hadërgjonaj, e cila ka sqaruar se pse Beatrix është prekur.

Anxhelina ka shkruar: “Ermal sepse siç e the dhe vet jemi miq, dhe ta siguroj nuk eshte prék nga permendja e personave te tretë (sepse Trixes i jane fut parashuta me te tilla pròvòkime dhe nuk ka reàguar, sepse nuk i intereson), por eshte prékur nga bàtuta palídhje e Zoteri Salsanos (per vràsje e thérje) dhe te qeshurat hísteríke te banoreve qe ajo i konsideronte shume te afërt. Ti e fillove po u përkéqésua nga te tjeret qe qeshin akoma me humor te 95′. Kaq! Trixa ka te drejten e te gjithe botes te merzítet e te marre cfare vendimi te doje sepse boll ka toleruar”.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!