Ballina Uncategorised Reàgojnë bashkëpunëtorët e 'Binjakët Show', vënë me 'shpatulla pas muri' Einxhel! (FOTO)

Reàgojnë bashkëpunëtorët e ‘Binjakët Show’, vënë me ‘shpatulla pas muri’ Einxhel! (FOTO)

Kònflíkti i Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira është diskutuar gjatë si brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ashtu edhe në publik, apo nga vetë personat e përfshírë në kònflíkt.

Një nga këto ka qenë dhe pikërisht regjisori i “Binjakët Show”, spektaklit në të cilën Donaldi dhe Einxhel kanë bashkëpunuar për një kohë të shkurtër.

https://www.photojoiner.net/image/hcQTyHZ3

Romeo Veshaj ka ripostuar një ‘story’ të Kreshnik Saraçit, i cili është shprehur se arsyeja pse janë shkëpùtur marrédhéniet profesionale me Einxhel ka qenë mungesa e korréktësisë në orare nga ana e saj.

“Kam qenë regjisor i ‘Binjakët Show’. Për sa i përket debàtit të mbrëmshëm midis Donaldit dhe Einxhel në ‘Big Brother Albania VIP’, ndjej detyrimin të mbàj një qëndrim për të mirën e asaj që jo gjithë çfarë thuhet duhet përtýpur! Einxhel nuk ka qenë korrekte me oraret! Kjo ishte arsyeja e shkëpùtjes së bashkëpunimit.”- ka sqaruar ai.

Nga ana tjetër, ka reàguar edhe Sara Gjordeni, e cila ishte gjithashtu ajo që ka bashkëpunuar me Donaldin dhe Romeon në emisionin e tyre.

Ajo akùzoi Einxhel për màshtrím, duke thënë se e gjithë familja e Donaldit është treguar korrékte, ndërkohë që Einxhel, sipas saj, kudo që ka punuar ka krijuar konflíkte, shérre dhe shumë pakënaqësi.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!