Big Brother Albania Vip, reality show më i suksesshëm rikthehet këtë sezon televiziv në ekranin e Top Channel, në një version krejtësisht të ri.

Big Brother Vip do të jetë formati argëtues më interaktiv i ekranit.

Aty ku publiku do ketë mundësi të njohë personazhe të famshëm në çdo dimension të tyre.

Përgjatë ditëve të izòlimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës, ku do t’u duhet të përbàllen me sfída aspak të lehta diktuar nga “vëllai i madh”.

Donald Veshaj në Big Brother: Familja ime nuk e kishte problem që Bora  Zemani kishte fëmijë me dikë tjetër

Të gjithë në garë për të rezistuar deri në fund dhe për të fituar Çmimin e Madh 100,000 Euro

Mbrëmjen e sotme është kumtuar edhe emri i banorit të tretë të Big Brother Vip që shkon në finale.

Donaldi është banori i tretë, përveç Ilirit dhe Beniadës që shkon në finale. Sonte shpallet edhe një tjetër finalist.

Donaldi nuk shkon në finale të Big Brotherit - SHQIP.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!