E ftuar në emisionin “Fan Club” në Top Channel, Beatrix Ramosaj, ka folur në lídhje me rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother”.

“Për çdo pròblem telefono Romeon!”- ishte kjo porosia që Donaldi i la Beatrix natën që ajo la shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Deri tani ajo dhe Romeo nuk janë shfaqur bashkë publikisht dhe as në rrjetet sociale, sikurse ai ka bërë me disa ish-banorë si Fifi, Sarah, PM etj.

A ka folur me Romeon pas daljes nga BB VIP? Beatrix zbulon edhe

Por, a ka komunikuar Romeo me Beatrix? Kësaj pyetjeje këngëtarja iu përgjigj sot teksa ishte e ftuar në “Fan Club”. Beatrix tha se Romeo e ka mbéshtétur dhe i ka thënë:

“Unë e kam parë sa mirë ndihej Donaldi me ty, bëhu e fortë!”- teksa Beatrix tha se familjarët e Donaldit janë interesuar për gjendjen e saj dhe i falënderoi.

Po ashtu, ajo tha se nuk ishte në dijeni për surprízën e djeshme që Romeo i bëri Donaldit me helikopter.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!