Duke dashur të zhvlérësojë qasjen e saj pro grave dhe vajzave, Donaldi në debàt e sipër i ka përmendur sonte Einxhelit një rràhje.

Por për çfarë bëhet fjalë? Rasti ka ndodhur në vitin 2019 me modelen Kejvina Kthella. Ja çka shkruanin mediat atëherë:

Një përplàsje fizike VIP ka “trondítur” botën e showbizz-it shqiptar, me protàgoniste tri vajza të njohura, që dikur shoqëroheshin në festa e udhëtime njësoj si te “Séx and the city”.

Në orët e mbrëmjes para disa ditësh, dy modelet Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë konflíktuar fizikisht me moderatoren Einxhel Shkira.

Gjithë historia nisi pas disa bàtutave që Shkira bëri për modelen Kejvina Kthella, pasi kjo e fundit kishte fituar çmimin e javës te “Dance with me”, ku kërcen çift me politikanin Eduart Ndocaj.

Ishin modelet Marashi dhe Kthella, ato që shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debàti degràdoi në dhùnë fizike.

E vërteta e sherrit/ E rrahu Oriola dhe Kejvina, Einxhel Shkira tregon si e 'sqaruan' modelet: Isha një kundër dy. Kthella poston video si 'Criminal' – Dosja AL

Burime nga media të ndryshme bëjnë me dije se Einxheli është parë në rrugë nga patrulla e Polícisë, duke vendosur që të bëjë edhe dénoncímin, e shoqëruar nga vëllai i saj.

E kontaktuar nga “Anabel.al”, Einxhel Shkira konfirmoi ngjàrjen dhe théksoi se debàti ishte vetëm mes saj dhe Kejvinës. Oriola, e cila është kushërira e Kejvinës, thjesht kishte ardhur si mbéshtétje për të, por më pas situata ka degràduar.

“Unë u gjenda e papërgatitur, pasi zbríta për të takuar pa asnjë paramendim Kejvinën, me të cilën kemi prej kohësh një marrédhénie shoqërore të rregullt në distancë. Atje u përbàlla menjëherë me një sùlm fjalësh dhe kércénímesh. Isha një kundër dy dhe në debàt e sipër, gjàknxéhtësia bën të vetën”, tha Shkira në një rréfim për “Anabel.al.” Edhe pse lajmi i shérrit fizik të tyre mori dhenë, Einxhel vazhdon jetën duke postuar pamje nga shtëpia e saj dhe dedíkime të fansave.Untitled 13

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!