Beatrix Ramosaj është komentuar shumë kohët e fundit për shkàk të situatës së krijuar në “PRIME”-n e “Big Brother VIP Albania”, ku ajo refùzoi të ishte pjesë e darkës së konkurréntëve me ish-banorët për shkak të hatérmbétjes së saj kundrejt batùtave të Ermal Mamaqit dhe Salsano Rrapit.

Donaldi padyshím që u mërzít nga mungesa e Trixës dhe nuk e shijoi sa të tjerët darkën me ish-banorët, ndërsa burime treguan se këngëtarja i ka hipur avionit dhe është larguar fare për disa ditë nga Shqipëria, për në Dubai.

Sot në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Trixa është bërë sërish temë diskutimi nga Donaldi, Einxheli dhe Beniada.

You both like it', what is going on between Donald and Beatrix?

Gjatë bisedës, Einxhel dhe Beniada supozuan se Beatrix, mund të jetë larguar nga Shqipëria, por ky mendim nuk i pëlqeu Donaldit.

Ai u shpreh se nëse ajo është larguar nuk do t’i fliste më me gojë.

Einxhel: Mund të mos jetë fare në Shqipëri Triksa.

What is happening? Donald and Beatrix flirt with each other

Donaldi: Më fíksove ti me këtë, të mos jetë në Shqipëri.

Beniada: Edhe për mua nuk është në Shqipëri.

Donaldi: Thua? Unë nuk i flas me gojë nëse ajo nuk është në Shqipëri.

They made our brains buttermilk”, residents talk about the Donald-Beatrix  couple: They found each other and made them nauseous – IMK – InfoMedia  Kosova

Rikujtojmë se sot banorët e kishin mundësinë të përshëndesnin me një këngë personin e tyre të zemrës dhe Donaldi ka zgjedhur një këngë që i dedikohet vetëm Trixës dhe atij.

Kënga titullohet “Fire on fire” të këngëtarit të njohur, Sam Smith.

Donaldi tregon që kjo është kënga e tyre ndërsa më vonë u shpreh se e do shumë Beatrixën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!