Mbrëmja e djeshme e “Big Brother Vip” kishte emocíone të cilat jo vetëm banorët po edhe publiku i pérjetoi duke i parë nga ekrani.

Një nga surprízat që bëri edhe një herë Donaldin të përlotet ishte programi i ri që do të nisë shumë shpejt në “Top Channel” prezantuar nga ai dhe Romeo, “Më ler të flas”.

Sigurisht që të dy vëllezërit treguan hapur se kjo derë që u hap, ishte pikërisht ajo që kishin dëshiruar prej kohësh.

Donaldi merr surprizën e madhe nga Top Channel! – Revista Bordo

Tashmë pas rreth 4 muajve të mbushur me debate të forta, histori të mbyllura, rinisje romance, Donaldi do të punojë në të njëjtin institucion (PO Top Channel është institucion) me personat që është përfolur dhe ka debàtuar më shumë këto kohë.

Bora Zemani dhe Einxhel së cilës po aahtu ju bë një ofertë mbrëmjen e djeshme, janë pjesë e “Top Channel” dhe pas gjithë gjërave që kanë ndodhur ata do të jenë kolegë.

Urojmë që pas përfundimit të reality show-t më të ndjekur në Shqipëri, edhe mëritë me njëri-tjetrin të mbeten brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” pasi të fiken dritat.

Einxhel Shkira futet në “Big Brother VIP” për t'u lidhur me Donald Veshajn, detajet e konfliktit në televizion pasi moderatorja hyri mes tij dhe Bora Zemanit

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!