Kantautori i njohur Elgit Doda ka treguar për publikun e gjerë se cilat ishin fjalët që i ka komunikuar Donaldit në vesh gjatë hyrjes së tij në “Big Brother Vip Albania.”

I ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel, ai iu përgjigj kësaj pyetjeje drejtuar nga blogerja e njohur, Armina Mevlani duke u shprehur se i ka thënë fjalë për ta mbéshtétur:

“Pròduksioni e ka dëgjuar se çfarë kam thënë. Thjesht aty ishte: “Love u, ec përpara. Kaq!”

Reagon Elgit Doda, miku i mirë i Donaldit - GazetaBlic

Mirëpo, mesa duket publikut nuk ia ka mbùshur mendjen përgjigja e Elgitit të cilët janë shprehur nëpër komente se ai nuk është duke thënë të vërtetën.

Disa të tjerë alùdonin se fjalët që i tha ishin për arsye réfléktimi për aktorin e humorit pasi komentet négatíve për të në lídhje me trekëndëshin “Triksa-Bora” nuk kishin fund.

Rikujtojmë se deri më tani dy finalistët e shpàllur të cilët janë pretendentët më të fortë për të fituar çmimin e madh janë Beniada dhe Iliri.

Teksa televotimi qëndron i hapur, ditën e nesërme në prime-n do të shpàllet rezultati për finalistët e mbetur të “Big Brother Vip Albania.”

Edhe pse banorët ishin të gatshëm të ndànin çmimin me një tjetër konkurrént që do të jetë më pranë finales ose për të dhùruar një pjesë të parave për bamirësi, “Vëllai i Madh” ka vendosur që të mos ndryshojë asgjë dhe në finale të shkojnë 4 banorë.

Më pas, këtë vendim mund ta marrin secili nga banorët pas përfundimit të “BB Vip”.

Elgit Doda surprizon aktoren në BBV: E kemi gati, por Monika nuk ka lekët –  Dosja AL

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!