Ballina Magazina Einxhel hòlli akùza se për Donaldin dhe Romeon se nuk e pàguan,...

Einxhel hòlli akùza se për Donaldin dhe Romeon se nuk e pàguan, reàgon edhe Marjana Kondi! (FOTO)

Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj kanë pasur një debàt shumë të fortë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e Big Brother.

Ata kujtuan mosmàrrëveshje dhe pëplàsje të vjetra që kanë pasur jashtë së “Big Brother VIP”.

Moderatorja dhe aktori i humorit kanë punuar bashkë për një projekt dhe duket se gjërat mes tyre nuk kanë shkuar aspak mirë.

Veshaj

Einxhel e akuzoi Donaldin dhe të vëllain e tij, Romeon, se e kanë héqur nga puna.

Madje ajo nuk e la me kaq, pasi shtòi se nuk i ka dhénë lekët.

Donaldi nga ana tjetër bëri akùza të rénda ndàj Shkirës, duke i thënë se nuk ishte aspak e disíplínuar në punë.

Romeo dhe Donaldi flenë vetëm 4 orë”, Mariana Kondi zbulon të pathënat e binjakëve Veshaj për spektaklin e ri – iconstyle.al

Teksa debàtonin me njëri-tjetrin, Einxhel dhe Donald nuk lanë pa përmendur edhe emra të tretë apo televizionet ku kanë punuar më parë.

Një ndër emrat që përmenden është ai i aktores së njohur, Mariana Kondi, e cila ka qenë pjesë e projektit të përbashkët të Shkirës dhe Veshajt.

Mariana ka reàguar përmes një postimi në “Instastory” ku shkruan fare shkurt: “Pa fjalë”.

foto galeri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!