Debatet mes Einxhelit dhe Donaldit duket se nuk kanë të mbaruar.

Edhe gjatë ditës së sotme dyshja ka pasur një përplasje tjetër brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë një diskutimi të agràvuàr, Einxheli i thotë Donaldit që ai nuk di të lexojë dhe se është treguar super hípokrít, pasi sipas saj, ai ka bërë antíreklamë në lídhje me të edhe pse ajo nuk ka pasur asnjë faj në atë histori.

Einxhel: Pse çfarë fola unë për ty?

Donaldi: Për mua? Që unë nuk di të lexoj.

Einxhel: Por nuk di të lexosh, është e vërtetë. Nuk di të lexosh se unë të kam parë kur lexon zarfin kur vjen. Kalon nga shtatë fjalë se nuk i lexon.

Donaldi: Çdo gjë ti e justífíkon.

Einxhel: Unë asnjëherë nuk të hòdha pòshtë talentin ty djalë i dashur. Unë thashë je ti personi jo kòrrekt, personi që më ke mashtrùar dhe personi që je treguar super hípokrít, që ke shkuar dhe ke bërë antíreklamë për mua edhe pse unë nuk kam pasur asnjë faj në të gjithë atë histori. Dhe kur të dalim do e sqarojmë këtë gjë tjetërkund, me fakte dhe dëshmítarë. Pa pasur nevojë që të përmenden njerëz të tjerë këtu.

Einxhel gjithashtu u shpreh tek banorët e tjerë që do ta hédh në gjýq Donaldin për çdo “mashtrim dhe dëmtim imazhi”, edhe pse Arjola shprehet që të dy duhet t’i kërkojnë falje njëri-tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!