Semi dhe Beatrix janë përballur mbrëmë për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Mirpo gjatë mbrëmjen së djeshme Beatrix dhe Donaldi komunikuan me njeri-tjetrin gjate spektaklit të “Big Brother VIP”. Dyshja shprehen te gjithë mallin dhe dashurinë.

Dönaldi: I them asaj bukurisë qê keni ne studio se më ka marre shume malli edhe jam me shume fat që e kam njohur. Mezi pres ta takoj!

Më ka marrë malli", Beatrix dhe Donaldi shprehin dashurinë, por reagimi i  Semit merr vëmendjen (VIDEO) - Albeu.com

Beatrix: Më ka marre malli shume, shume fare edhe jepi forca! unë te pres, te dua shume shume! Për mua gjithmonë dö jesh me i miri, je më i miri! Të kam zemër! Më ka marre malli shume, shume, shume fare!

Ndërkohe qe dyshja flisnin, kamera u fokusua disa here te fytyra e këngëtares Semi Jaüpaj, dikur mikeshê e tyre.

Mimikat e saj qê tregonin hapur mospëlqim po bëjnë xhiron e rrjetit:

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!